مهندس حسینی مدیر عامل شرکت بازرگانی شاهد، دکتر اقتداری مدیر منطقه ویژه اقتصادی استان اردبیل و خان باباخانی مشاور اجرایی مدیر عامل شرکت بازرگانی شاهد طی بازدید از دفتر منطقه ویژه اقتصادی مستقر در فرودگاه با مهندس قصابی مدیر کل فرودگاه‌های استان اردبیل دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار مدیر کل فرودگاه‌های استان اردبیل ضمن ارائه گزارشی از خدمات این فرودگاه، با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های فرودگاه اردبیل گفت: فرودگاه بین المللی اردبیل یکی از فرودگاه‌های مهم و استراتژیک کشور در پروازهای مسافری و تجاری بین المللی محسوب می‌شود.
مهندس قصابی در ادامه با استقبال از تعامل و همکاری شرکت بازرگانی شاهد  در تجهیز و توسعه این فرودگاه اظهار داشت: با توجه به کارنامه و سوابق درخشان شرکت بازرگانی شاهد در پروژه‌های مهم و تاثیر گذار کشور، این حضور و همکاری می‌تواند گامی نوین در توسعه فرودگاه و ارتقاء سطح کیفی خدمات فرودگاهی به مردم شود.
در ادامه این گفتگو، مدیر عامل شرکت بازرگانی شاهد نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های مهندس قصابی و همکاران ایشان در تحولات چشمگیر این فرودگاه گفت: استان زیبای اردبیل با جاذبه‌های کم نظیرش از قطب‌های گردشگری کشور است که وجود فرودگاه بین المللی اردبیل می‌تواند نقش پررنگ‌تری در توسعه صنعت گردشگری و توسعه اقتصادی این استان داشته باشد و هرچه بر امکانات و ظرفیت‌های این فرودگاه افزوده شود صنعت گردشگری نیز در این استان متحول خواهد شد.
مهندس حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمادگی شرکت بازرگانی شاهد در توسعه این فرودگاه تصریح کرد: شرکت بازرگانی شاهد با توجه به سوابق و توانمندی‌هایی که دارد از این آمادگی برخوردار است تا در زمینه احداث و تجهیز  سی ای پی، وی آی پی، پارکینگ، خدمات پارکینگ، فریش آپ و احداث هتل ۷ ستاره همکاری‌های لازم را با اداره کل فرودگاه‌های استان اردبیل داشته باشد.
در پایان دکتر اقتداری مدیر منطقه ویژه اقتصادی استان اردبیل به نقش و اهمیت فرودگاه بین المللی اردبیل در معاملات بازرگانی استان و کشور پرداخته و از مدیرکل و عوامل فرودگاه تقدیر و تشکر نمود.