در نشست مشترک مدیر منطقه ویژه نمین با مدیرکل گمرکات استان، تشکیل کارگروه مشترک در راستای نیل به اهداف منطقه ویژه اقتصادی نمین و ایجاد اشتغال پایدار مطرح شد.

تقوی ضمن اشاره به همکاری تمام عیار برای ایجاد گمرک منطقه ویژه گفت: پس از تنظیم توافقنامه مربوطه، اقدامات لازم در رابطه با کسب درآمد و استفاده از مزایای منطقه ویژه اقتصادی اجرایی خواهد شد.

مدیرکل گمرکات استان به فکر عملیاتی و روحیه جهادی مدیریت جدید منطقه اشاره کرد و افزود: آماده هرگونه مشاوره و هم‌افزایی برای جذب سرمایه گذار و ارتقا هرچه زودتر منطقه ویژه به جایگاه واقعی خود هستیم.

وی به لزوم تشکیل جلسات و آشناسازی سرمایه گذاران در رابطه با مزایای منطقه ویژه در حوزه معافیت های مالیاتی و عوارض گمرکی تاکید کرد.

اقتداری نیز ضمن تشکر از حسن نیت مدیریت گمرکات استان تصریح کرد:  ایجاد زیرساخت گمرک منطقه ویژه یکی از برنامه‌های اصلی بوده و امیدواریم با همکاری اداره کل گمرک بتوانیم هرچه زودتر بستر لازم را در منطقه ویژه اقتصادی نمین برای واردات و صادرات محیا کنیم.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی نمین اذعان کرد:  آماده تشکیل جلسات و فَم‌تورها برای معرفی ویژگی های منطقه اقتصادی هستیم تا سرمایه گذاران محترم، در راستای ایجاد واحدهای تولیدی سبب ایجاد اشتغال پایدار شوند.

در پایان مدیرکل گمرکات استان برای ایجاد گمرک منطقه ویژه نمین، قول مساعد داد.